Stran v tématu:   < [1 2]
Konferencija u Budimpešti
Autor vlákna: Zdenka Ivkovcic
Ana Kardum
Ana Kardum  Identity Verified
Španělsko
Local time: 04:30
němčina -> chorvatština
+ ...
Sastanak na kolodvoru Apr 27, 2007

Zdenka,

Neki su kupili karte, a neki nisu...no koliko sam informirana, ne bi trebalo biti previše gužve.

Predlažem sastanak u predvorju željezničkog kolodvora u 7:00 gdje ćemo se skupiti. Možemo se eventualno naći i priej ako želite popiti kavu ili slično (vjerojatno to možemo i u vlaku).

I ostali zainteresirani mogu doći, sigurna sam da ćemo se prepoznati.

Pozdrav,

Ana


 
Zdenka Ivkovcic
Zdenka Ivkovcic  Identity Verified
Chorvatsko
Local time: 04:30
angličtina -> chorvatština
+ ...
AUTOR TÉMATU
Karta i kava Apr 27, 2007

Hvala na informacijama, Ana. Skoknut ću kasnije do željezničkog, ionako moram do centra.

Btw, ja sam i dalje zainteresirana da se nađemo i prije sedam te popijemo kavu, bojim se da u vlaku neće imati moju omiljenu bijelu. Trebala bih stići na željeznički najkasnije u 6:45 pa ako je netko zainteresiran da mi se pridruži, pošaljite mi mail.

Zdenka


 
Ana Kardum
Ana Kardum  Identity Verified
Španělsko
Local time: 04:30
němčina -> chorvatština
+ ...
Put u Budimpeštu Apr 27, 2007

Zdenka,

Ja ću biti na kolodvoru oko 6:45, pa se možemo naći u predvorju. Ovo vrijedi naravno kao poziv svima koji žele kavicu prije puta...

Pozdrav do sutra!

Ana


 
Sherefedin MUSTAFA
Sherefedin MUSTAFA
Nizozemsko
Local time: 04:30
nizozemština -> albánština
+ ...
Budimpešta Apr 27, 2007

Pa mogli bi ste tu kaficu i u Budimpešti popit! I to na moj račun! Sretan put i vidimo se uskoro!

 
Ana Kardum
Ana Kardum  Identity Verified
Španělsko
Local time: 04:30
němčina -> chorvatština
+ ...
Svakako... Apr 27, 2007

Popit ćemo mi i tamo kavicu...samo moramo početi sa zagrebačkom! Hvala na pozivu.

Pozdrav i vidimo se!


 
Stran v tématu:   < [1 2]


Toto fórum nemá žádného přiřazeného moderátora.
Chcete-li nahlásit porušení pravidel serveru nebo získat pomoc, obraťte se na pracovníky serveru ».


Konferencija u Budimpešti






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »