Darmowy webinar: wprowadzenie do narzędzi CAT, 11 kwietnia
论题张贴者: Jacek Mikrut
Jacek Mikrut
Jacek Mikrut
波兰
Local time: 10:40
Apr 4, 2012

Zapraszam na darmowy webinar „Wprowadzenie do narzędzi CAT”, który odbędzie się 11 kwietnia w środę. Rozpoczęcie o godzinie 13:00.
Zapisywać można się pod adresem: ...
See more
Zapraszam na darmowy webinar „Wprowadzenie do narzędzi CAT”, który odbędzie się 11 kwietnia w środę. Rozpoczęcie o godzinie 13:00.
Zapisywać można się pod adresem: http://www.translationzone.com/en/events/translator-events/april2012/2012-04-11-Introduction-to-CAT-tools-and-SDL-Trados-Studio-2011-in-Polish.asp

Zapraszam!

Edit: link poprawiony

[Edited at 2012-04-05 06:59 GMT]
Collapse


 
Joanna Rączka
Joanna Rączka  Identity Verified
波兰
Local time: 10:40
English英语译成Polish波兰语
+ ...
Polecam szkolenie Jacka Apr 4, 2012

Brałam udział w jego szkoleniu on-line z Tradosa Studio 2011 - poziom podstawowy, dostałam w promocji z upgradem. Szkolenie przystępne i zrozumiałe, ciekawie prowadzone i mimo, że w Tradosie pracuję już od paru lat, a przedtem miałam Studio 2009, który niewiele się różni, to jednak dowiedziałam się paru nowych przydatnych rzeczy.

Kto ma czas, a nie jest kotowym ekspertem - warto skorzystać.


 
Agenor Hofmann-Delbor
Agenor Hofmann-Delbor  Identity Verified
Local time: 10:40
English英语译成Polish波兰语
Link Apr 4, 2012

Link ucięło, więc wklejam skrócony: http://tinyurl.com/webinartrados

Tym razem webinar będę prowadzić ja, ale postaram się również pozostawić równie dobre wrażenie co Jacek po szkoleniu

Pozdrowienia
Agenor

[Zmieniono 2012-04-04 21:51 GMT]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Darmowy webinar: wprowadzenie do narzędzi CAT, 11 kwietnia






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »